Zaproszenie na II Konferencję “Nauka-Biznes-Samorząd”. Temat przewodni: “Sztuczna inteligencja w nauce, biznesie i samorządzie” | Olesno, 26.03.2024

W dniu 26 marca 2024 roku, w godzinach 10-14, zapraszamy na II Konferencję “Nauka – Biznes – Samorząd”, która odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie (ul. Wielkie Przedmieście 31, 46-300 Olesno). Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest “Sztuczna inteligencja w Nauce, Biznesie i Samorządzie”.

W programie wiele ciekawych wystąpień, podczas których eksperci podzielą się swoją wiedzą nt. sztucznej inteligencji i jej wykorzystania w przyszłości. Szczegółowy program konferencji został przedstawiony poniżej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje rezerwacja miejsc: https://forms.gle/P863NgncZGSpXVkS9

Konferencję współorganizujemy z Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki, PKO Bankiem Polskim – oddział Olesno, Fundacją Uniwersytetu Opolskiego i Miejskim Domem Kultury w Oleśnie.

Dodatkowo, podczas konferencji istnieje możliwość zaaranżowania stoiska informacyjnego i zaprezentowania swojej działalności oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych, naukowych i samorządowych. Podmioty zainteresowane organizacją stanowiska prosimy o kontakt z Fundacją Uniwersytetu Opolskiego, e-mail: fundacja_uo@uni.opole.pl. Liczba miejsc ograniczona.